50 Cemaat Terör Örgütü Listesine Mi Alındı?

İddialara göre emniyet yetkilileri okullarda dolaşıp cemaatlerin terör örgütü olduklarını  söylüyor. 103 terör örgütünün yarısının cemaatler olduğunun söylendiği iddia edilirken emniyet yetkililerin okulları dolaşıp öğrencileri uyardığı dilden dile dolaşıyor.

Dün akşam gerçekleştirdiği tefsir dersinde kendisine gelen ‘İmam hatip lisesinde okuyorum. Okulumuza emniyetten gelen yetkililer cemaatlerin Amerika projesi olduğunu ellerinde listesi bulunan 103 terör örgütünden yarısının cemaatler olduğunu söylediler. Tüm okulları gezerek bunları anlatacaklarmış. Bu konu da ne dersiniz?’ şeklindeki soruya cevap veren Alparslan Kuytul Hoca, ’15 Temmuz bunun için planlandı’ dedi. İşte Furkan Haber’de yayınlanan Alparslan Kuytul Hoca’nın konuşmasından satır başları:

Şimdi sıra geldi okullara. Okul okul geziyormuş emniyet. Benim anlamadığım AKP döneminde emniyet bazı sol örgütler, mafyalar sizi şöyle şöyle kandırırlar veyahut bazı arkadaşlarınız sizi kötü yollara götürür önce gel der sonra içki içmeye, sigaraya, uyuşturucuya alıştırır bunlara aldanmayın tarzında programlar yaparak acaba okul okul gezip hiç anlattılar mı?

 

Şu memlekette 103 tane terör örgütü varmış ellerindeki listede yaklaşık 50 tanesi cemaatlermiş. Kıymetli kardeşlerim hepimiz bu toplumda yaşıyoruz. 50 tane İslamcı terör örgütü bileniniz var mı? Cemaatler meydanda. Eğer silahlı terör örgütü varsa git ne yapıyorsan yap. Yalan söylemeyin ve bütün cemaatlerin aynı şekilde görünmesini sağlamaya çalışmayın. Bir gün bu silah geri tepecek ve bunu yapanlar artık yapamaz hale gelecek. Herkes anlayacak ve inanmayacak. Bir müddet insanları inandırırsınız. Sonuçta bu cemaatler toplumun içerisinde ve hiçbirinin de silahla bombayla işinin olmadığını herkes bilir.

 

Müslümanlara vurdukça vuruyorlar.

Çünkü bizim Müslümanlarımız suskun. Hocalar konuşmuyor. O zaman demek ki biz müstahakkımızı bulmuşuz. Hükümet benim konferansımı yasakladığı gibi içkiyi yasaklıyorum desin de göreyim hadi. Zinayı yasaklıyorum desin de görelim! Faizi yasaklıyorum desin. Desin de görsün gününü.

Bazı ögrenci evlerinin  Kur’an ögretimi yapıldığı gerekçesi ile kapatılmak istenmesini tekrar  gündeme getiren Alparslan Kuytul “Şimdi de okul okul geziyorlar aman cemaatlere gitmeyin diyorlar.” Diyerek durumun vehametini anlattı.

Müslümanlara istedikleri kadar vuruyorlar. Birkaç bayanın kaldığı öğrenci evine geliyor. Burada Kur’an öğretimi yapıyorsunuz diyor. Öğrenci hayır diyor. Bir harfi yanlış okusa düzeltmiyor musun diyor memur. Evet diyor öğrenci. Yani öğretiyorsun diyor mühürlüyor. Allah cezanızı verecek. Haberleri yoksa ben buradan söylüyorum. Olmadığını da hiçi sanmıyorum çünkü emir Milli Eğitim Bakanlığı’ndan geliyor. Nasıl haberleri olmaz ki.

Şimdi de okul okul geziyorlar aman cemaatlere gitmeyin diyorlar. Gazinoya giderse bişey olmaz. Futbol maçına gider oradan da başka yolara götürürlerse gençleri bişey olmaz. Şu ülkede hırsızlığı engellemek için emniyet bu kadar gayret gösteriyor mu? Hırsızlıkla bile bu kadar mücadele etmeyen edemeyen yorulmuş usanmış emniyet terörist örgütlerle mücadele adına çıkmış sokaklara okulları geziyor.

 

15 TEMMUZ BUNUN İÇİN PLANLANDI 

“Silahlı terör örgütünden bahsediyorsan tamam anlat ama Türkiye’de böyle bir silahlı terör örgütü yok varsa onun peşine düş. Hepsini aynı kefeye koyma.” diyen Alparslan Kuytul Hoca  bunun halkı cemaatlerden soğutmak için bir bahane olduğunu söyleyerek “15 Temmuz bunun için planlandı” dedi.

İnsanları tüm cemaatlerden uzaklaştırmaya çalışıyorlar. Bu bir bahane. Birileri 15 Temmuzu planladı bu amaçla ve şu anda bu gerçekleşiyor. 15 Temmuz aslında hükümete karşı yapılan bir darbe olsaydı herhalde hükümetten biri öldürülürdü. Bir tanesi yakalanmadı, bir tanesi tutuklanmadı, bir tanesinin burnu bile kanamadı. Ama o gün bu gündür bütün cemaatler tırpanlanıyor. Demek ki 15 temmuz bu amaçla yapıldı bazı gafillere yaptırıldı.

Oy verin

53 puan
Upvote Downvote

Total votes: 61

Upvotes: 57

Upvotes percentage: 93.442623%

Downvotes: 4

Downvotes percentage: 6.557377%

This post was created with our nice and easy submission form. İçeriğinizi oluşturun !

Bir Cevap Yazın