AGD Metin Yüksel’i ve şehitleri özel programla anacak!

AGD Metin Yüksel ve şehitleri özel bir programla pazar günü anmaya hazırlanıyor…

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) İstanbul Şubesi Üniversite Komisyonu her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘Şehitler Gecesi’ programını bu yılda yine gerçekleştirecek.

Milli Gençlik Vakfı ve Anadolu Gençlik Derneği Genel Başkanı Salih Turhan Bey’in konuşmacı olarak katılacağı programda; 15 Temmuz Gazisi Üzeyir Civan’ın konuşması, Mavi Marmara özel sinevizyonu ve ümmet coğrafyasından şehit biyografileri okunacak.

 

AGD İstanbul Üniversite Komisyonu tarafından Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde 23 Şubat 2017 Perşembe saat 19.30’da gerçekleşecek.

Şehadetinin 38. Yılında Metin Yüksel’i rahmetle anıyoruz.23 Şubat Perşembe | Fatih Camii | Sabah Namazı pic.twitter.com/XhorRtUkEX

 

Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde düzenlenecek Şehitler Gecesi’nin yanı sıra 23 Şubat 1979 günü Fatih Camii Avlusunda şehit edilen Metin Yüksel, şehit edildiği yerde Perşembe günü sabah namazında anılacak.

“Ölümü Öldüren Yiğitler” | Şehitler Gecesi ’17*Programımız yalnızca erkeklere yöneliktir. pic.twitter.com/akIgArA2Ms

Kılınacak sabah namazının ardından şehit edildiği yerde düzenlenecek programla birlikte Metin Yüksel’in kabrine yürüyecek olan gençler kabir başında da dua edecek.

Oy verin

0 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

This post was created with our nice and easy submission form. İçeriğinizi oluşturun !

Bir Cevap Yazın