Irak’ta 1,5 Milyon İnsanı Kim Katletti?

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “ABD’nin Suriye’ye yaptığı saldırıyı alkışlayanlar var. Irak’ta 1,5 milyon insanı kim katletti? Camilere kimin askerleri postallarıyla girdi? Allah’tan korkun siz zalimlerden medet beklerseniz, Cenab-ı Hak zalimleri size musallat eder” dedi.

 

TERÖRÜN ARKASINDA DOST BİLDİKLERİN VAR

 

Türkiye’nin terör sorununa da dikkat çeken Karamollaoğlu şunları kaydetti: “Şimdi silahlı mücadeleye yeniden dönüldü. Her gün şehit veriyoruz. Sen sadece silahla böyle bir terörist hareketi önleyebileceğini sanıyorsan yanılıyorsun. Bu teröristlerin arkasında senin dost dediklerin ABD ve İsrail var. Terörü bitirmek için önce şahsiyetli bir politika lazım.”

 

AMERİKAN ASKERİ HATIRLATMASI

 

ABD’nin Suriye’ye yaptığı saldırıyı alkışlayanların olduğunu kaydeden Karamollaoğlu bu konuda sert eleştirilerde bulundu. Karamollaoğlu, “Yetmez daha fazlası gerekir’ diyorlar. Ya unuttuk mu? Daha bir ay önce bir camiyi kim bombaladı? 200 kişinin katili kimdi? Irak’ta 1,5 milyon insanı kim katletti? Camilere kimin askerleri postallarıyla girdi? Allah’tan korkun siz zalimlerden medet beklerseniz, Cenab-ı Hak zalimleri size musallat eder. Aklımızı başımıza almamız lazım” diye uyardı.

İŞTE ABD’NİN IRAK İŞGALİNDEN BAZI FOTOĞRAFLAR:

Oy verin

0 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

This post was created with our nice and easy submission form. İçeriğinizi oluşturun !

Bir Cevap Yazın