Hükümetin Suriye Politikasını Destekliyor Musunuz?
Tarih:03 Aralık 2011 Cumartesi Saat 14:50

Evet
 %34.19 [(2783)]
Hayır
 %52.65 [(4286)]
Yetersiz
 %13.16 [(1071)]
Toplam Katilim : 8140
Yorumlayan:
Farkimiz var mi?
Tarih:19 Ekim 2014 Pazar Saat 10:45
Maskeler düşmüştur!
Halen daha bu a keti yaptiiriyorsunuz. Aslinda bu yorumuda yapmayacaktim cunku bircok kisininde oy vermeye dahi lüzum gormedigini sizde iyi biliyorsunuz. Bu yorumu yayınlayip yayinlamamanizda elbetteki samimiyetinizi görmemi sagliyacaktir.
Yorumlayan:
Halit BOZKURT
Tarih:19 Temmuz 2014 Cumartesi Saat 09:22
ilk başlangıç
suriyede ilk başlayan olayların iç detaylarını incelerseniz pkk nın türkiyeden çekilmeye başladığı zaman ile suriyedeki masum halkın katledildiği zamanla aynı sürece denk geldiğini görürsünüz.Esad ülkesini koruyor.
Yorumlayan:
tahir toprak
Tarih:29 Nisan 2014 Salı Saat 10:53
Soykırımcı ANZAKLAR çanakkaleden sonra SURİYEDELER !
Savaş usulünden ve ilkelerinden bahsedenlere bak ? Yahu esat tabiri caizse,mekan sahibi,yeri yurdu belli,bütün dünya onun tepesine çullanmış,açıklarını bulup yoketmeye, hesap sormaya çalışıyor..Savaş anında ve savaştan sonra kaçacağı-gideceği bir yer yok.İşliyorsa bir suç hesabı sorulur!Peki sizin cihadist tecavüzcü ,yağmacıların bir ülkesi,mekanı,yeri yurdu varmı ?..Arkalarında KAPI GİBİ ABD-İSRAİL-İNGİLTERE-KANADA-ALMANYA-FRANSA-TC-SUUD-KATAR EŞKİYA ÇETESİ VAR ve kimse onlardan hesap sormuyor-soramıyor..Bugün suriyede,yarın ukraynada-öbürgün kosovada,diğer günsomalide ve MALİdeler..CIA nın nakliye uçakları onları,kanunların hesap soramayacağı ve ABDnin işgallerini yapacağı bölgelere ÖNCÜ YAĞMACI KUVVETLER OLARAK taşıyıp durmakta..Savaş hukukunu ve ilkelerini tanımayanlar ,bu mafyatik -gladıo-el kaide güçleridir..Dünyanın 80 ülkesinden suriyede savaşmaya gelen,50 binin üzerinde HARAMİ YAĞMACI-EL KAİDECİ VAR ..Bunların ,aDINI BİLE BİLMEDİKLERİ BU ÜLKEYE NASIL GELDİKLERİNİ SANIYORSUNUZ?
Yorumlayan:
tahir toprak
Tarih:29 Nisan 2014 Salı Saat 10:40
Suudi-israil-el nusra-öso işgal ittifakı !
Bay halil,sizlerin kalpleriniz kararmış.Düne kadar"humeyniye toz kondurmadığınızı"söylüyorsunuzda,bunlar beylik laflar!Biz sizlerin humeyni yaşarkende,öldükten sonrada,Şii müslüman olduğu için,İsrail oğulları gibi bahaneler bulup,kıskançlık ve kin içerisinde karşı durmalarınızı biliyoruz.Dün imam humeyniyi anlayan birisi,bugün asla ona küfredemez.Sizler ise hep küfredenlerden olmuştunuz..Sizler aynen israil gibi,HİZBULLAHIN 2006 DA SİYONİSTLERE KARŞI kazandığı tarihi zaferin sonrasındada KİN-FESAT-HASETTEN çatlamıştınız..Bütün dünya bu zaferin hakkını teslim ederken,SUUDİ BESLEMESİ DİNCİ HAREKETLERİN HEPSİ KUDURMUŞ,ÇILGINA DÖNMÜŞTÜ..Esata ve şebbihalarına gelince,senin onlar için söylediklerinin onlarca fazlası,El kaide-öso gibi tecavüzcü ve katliamcı cihadistler için geçerli!cihadist soykırımcılar,kasabaları ve camilerini ele geçirip,halkıve Camileri kendilerine siper ve karargah yaptılar!Esatın askerleri KUVAYI MİLLİYEDİR! Esatın"buyrun bu kasaba sizin olsun"demesinimi bekliyordunuz?
Yorumlayan:
raşit nergiz
Tarih:28 Nisan 2014 Pazartesi Saat 08:24
Kendin ol
ben bu konuda Talip e katılıyorum. BANA NE AMERİKADADAN...
Yorumlayan:
halil
Tarih:14 Nisan 2014 Pazartesi Saat 00:22
gözünüz körelmiş
hadi diyelim siyaseten esedi savunuyorsunuz abd ye ab ye natoya elkaideye karşısınız.esed hükümetine karşı yapılan saldırılara karşılık veriyor çatışıyorsunuz tuttuğunuz işkenceyle öldürüyorsunuz yada aç bırakarak öldürüyorsunuz.peki savaşında bir usulü yokmudur?savaşa katılmayan evlere rasgele varil bombalarıyla kadın yaşlı hasta çoluk çocuk katlediyorsunuz kimyasal silah kullanarak binlerce masum çocuğu bebeği katlediyorsunuz.peki bunların arkasında nasıl duruyorsunuz onu anlamakta zorluk çakiyorum.mısır sisi zalimi bile hamile kadınların doğumu beklerken siz mehdinin humeyninin nasrallahın esedin müslüman savaşçıları neden doğumu beklemeden uçakla füzeyle hamile kadınların evini bombalıyorsunuz?sizin bir savaşma hukukunuz yokmu.bunları nereye koyacaksınız.hepinizin maskesi düştü allaha şükür humeynininde hizbullahında fetonunda şebihalarında.daha iki sene önce bunlara toz kondurmazdık ama şimdi allah belanızı versin inşallah diyoruz.yahudiler bile bile böyle katliam yapmadı.
Yorumlayan:
fatih
Tarih:12 Nisan 2014 Cumartesi Saat 11:06
yuh be
ancak bu kadar olur. Yağ neredeyse şebbihaların propakandasını yapacaksınız... zalim sizin zalim olunca hemen bizim zalim iyi zalim politikası güdmeye başlıyorsunuz. Bir bakın şebbihalar islam ile nasıl dalga geçiyor
Yorumlayan:
tahir toprak
Tarih:10 Şubat 2014 Pazartesi Saat 11:35
SUUDİ-SİYONİZM MÜCAHİTLERİ !
Bir şahıs daha sözüne başlarken"nusayri"kelimesiyle başlayıp,mezhepçiliği ön pilana alıp,karşı tarafı peşinen suçlu ilan etme derdi vardır.Derdi vardır çünki elinde,karşı tarafı suçlayacak hiçbir delili olmadığı gibi,kendinin haklılığını kanıtlayacak hiçbir delilde yoktur!Aslında bunlarda fikir bile yok!Sadece Ağababaları suudiler-amerikalılar-israilliler-ingiliz ve fransızlar,ESATTAN VE HİZBULLAHTAN HOŞLANMADIĞI İÇİN,bu kuklalarında esatın mezhebinden hoşlanmadığını bildikleri için;KULLANALIM bunları,bunlardan iyi taşeron-katil çıkar,bunlar eliyle düşmanlarımızı temizleyelim,ARZ-I MEV'UD-BOP-BÜYÜK KÜRDİSTAN HAYALİMİZİN önünü açtıralım dediler ve sürdüler,cinayet işlemeye çok istekli taşeronlarını,islam yurtlarına karşı sahaya ve sonuç ortada..Mustafa kardeşinde belirttiği gibi,Bir islam yurdunda,Askerinin %99u müslüman olan bir orduya karşı,silah kullanılması,cinayet üstü bir cinayetten başka birşey değildir!Bre Yarasalar! 50 yıldır israile karşı,birkez olsun ordular topladınızmı?!!
Yorumlayan:
mustafa
Tarih:01 Şubat 2014 Cumartesi Saat 19:37
silahlı mücadele ihanettir
Suriye Muhalefeti İslam düşmanlarının tuzağına düşerek silahlı mücadeleye girmiştir.Böyle bir mücadele Suriyeyi kan gölüne çevirmiştir.Kardeş kavgası mazlum Suriye halkını perişan etmiştir.Tek çözüm Muhalefetin silahı bırakarak adam gibi hakkını aramasıdır.Silahlar susarsa seçim olabilir.O zaman Suriye halkı kendini yönetecek kişiyi seçer.Hükümet yanlıştan dönerek silahlı mücadeleyi engellemeli ve Suriyede en kısa sürede seçim olmasına katkıda bulunmalıdır.
Kim silahlı mücadele istiyorsa Suriyeye ihanet etmektedir....
Yorumlayan:
Halil
Tarih:29 Ocak 2014 Çarşamba Saat 19:03
Batının Truva Atı
Hükumet, Suriyenin Dostları(Büyük Şeytan ABD,Katil İngiltere ve Fransa,Fitneci Suudi Ve Katar Diktatörlükleri)ile Suriyede çevirdiği büyük fitne ülkenin kan gölüne dönmesine sebep olmuştur.Bu katiller koalisyonu dünyanın en katil mahlukları olan El Kaide kartını lullanarak Suriye halkının iradesini mahkum etmiştir.etmiştir. Suriyede serbest bir seçimle halkın iradesinin ortaya konulması pis oyunu ortaya çıkarma ihtimali onları kudurtmaktadır...